6 letných podnikateľských nápadov a brigád pre mladých ľudí

6 letných podnikateľských nápadov a brigád pre mladých ľudí

6 letných podnikateľských nápadov a brigád pre mladých ľudí

Leto je tu. Je to skvelý čas na zábavu, ale aj najlepší čas na zarábanie peňazí. A môžeš sa baviť a zarábať peniaze, oboje súčasne. 

6 vedľajších prác, ktoré vám môžu priniesť ďalších 1 000 eur mesačne

Ak to znie zaujímavo pre teba na leto, tak tento článok je určite pre teba.

Tu je 6 letných podnikateľských nápadov a brigád pre mladých ľudí

1. Začni službu stráženia detí

Opatrovanie detí je už dlho vynikajúcim letným podnikateľským nápadom pre mladých ľudí. Keďže je leto, ľudia, najmä dospelí s deťmi, by si chceli ísť užiť slnko a spoločnosť. Ale často kvôli ich malým deťom je to ťažké. Ponúkni, že zostaneš v dome, zahráš sa s deťmi a psom, zatiaľ čo mama a otec utečú, aby sa dobre zabavili.

2. Predávaj dizajnové tričká

Počas leta ľudia radi nosia tričká s dizajnom alebo textom, ako sú citáty. Ak máš záujem o tento druh remesla, môžeš to využiť. Platformy ako Canva ti umožňujú vytvárať jednoduché návrhy tričiek, ktoré vytlačíš na skutočné tričko a začneš predávať.

Ako Začať Podnikať S Dropshippingom?

3. Pomoc na večierkoch alebo akciách

Leto je čas na párty. V tvojom okolí bude pravdepodobne veľké množstvo večierkov. Ak máš rád večierky, zváž pomoc organizátorom. Počas párty môžeš poskytnúť služby prípavy a čistenia alebo asistenciu. Úlohy môžu zahŕňať dohľad nad detskými hrami, zatiaľ čo dospelí relaxujú, nafukovanie a vešanie balónov a zbieranie odpadu po skončení podujatia.

4. Kurz slovenského jazyka

Na Slovensko pravdepodobne príde veľa cudzincov za účelom štúdia. Keďže čoskoro začnú zimné semestre, títo cudzinci sa medzitým pokúsia naučiť slovenský jazyk. Môžeš im ponúknuť, že budeš kamarát a učiteľ a pomôžeš im naučiť sa slovenský jazyk. A to, čo by zaplatili za jazykové centrum, ti dajú ako kompenzáciu.

Ako speňažiť svoje jazykové znalosti

5. Predávaj ručne vyrobený tovar

Ak si dobrý vo výrobe ručne vyrobených predmetov, ako sú náramky a náhrdelníky, môžeš zarobiť dobré peniaze ich predajom. Počas leta ľudia radi nosia tieto umelecké a ručne vyrobené predmety. Začni ich teda vytvárať viac a môžeš ich uverejňovať na svojich vlastných účtoch sociálnych médií, aby to mohli vidieť tvoji priatelia a iní ľudia.

Ako zarobiť peniaze na TikToku

6. Začni podnikať ako virtuálny asistent

Mnoho ľudí začne v lete podnikať, ako je otvorenie baru alebo reštaurácie, nočného klubu, letného tábora atď. A pre týchto podnikateľov je často ťažké nájsť všetkých pracovníkov, ktorých potrebujú. Môžeš sa ponúknuť ako virtuálny asistent. A v závislosti od tvojich schopností môže byť tvojou úlohou starať sa o účtovníctvo, robiť rezervácie, prevádzkovať sociálne médiá a pod.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.