Keď začnete pociťovať bolesť, váš mozog zakričí: „Nie, toto nie je zábava. Ustúpte a nájdite niečo pohodlnejšie.“ Toto je čas, kedy musíte prevziať kontrolu nad svojou mysľou.”

Je v poriadku zastaviť sa v polovici cesty a pozrieť sa späť. Pamätajte však, že sú iba 2 dôvody, prečo sa ľudia zastavia a pozrú späť, buď či sa ešte môžu vrátiť, alebo ako ďaleko zatiaľ došli.”

Dnes to bude tak bolieť. Ale jedného dňa sa pozriete späť a uvedomíte si, že vaše boje zmenili váš život k lepšiemu.”

Sľúbte si, že nech to bude akokoľvek ťažké, nikdy sa nevzdáte.”

Nevzdávaj to. Začiatok je vždy ťažký.”

Ak sa neobetujete za to, čo chcete. To, čo chcete, sa stáva obeťou.”

Verte tomu. Jedného dňa sa vám všetky tie neskoré noci a skoré rána odmenia.”

Nikto sa nestará o váš príbeh, kým nevyhráte. Tak vyhrajte.”

Opýtajte sa sami seba, či to, čo robíte dnes, vás dostane tam, kde chcete byť zajtra.”

Keď príde neúspech na vašej ceste; pokojne sa môžete vyplakať, kričať na ostatných, hádzať stoličky, udrieť do steny. Keď zas budete pokojní, upracte po sebe a vráťte sa späť do práce.”

Teraz to môže byť ťažké. Ale čoskoro sa budete na toto obdobie svojho života pozerať spätne a budete tak radi, že ste sa nevzdali.”

Páči sa mi to
4.6/5
Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.