J&Ty Business Hub je bezplatná platforma venovaná rozvoju ľudí na špičkových lídrov. Sme presvedčení, že nikto sa nenarodil ako podnikateľ, ale stali sme sa podnikateľom tým, že sme intenzívne pracovali, prešli si potrebnými školeniami a dostali praktické rady v každodennom živote.

5/5
JTY TRAINING
J&ty Bezplatná platforma vzdelávania pre podnikateľov na Slovensku a v celej strednej a východnej Európe. Pripojte sa k našej komunite a rozvíjajte praktické zručnosti

Cieľom JTYBusinessHub.com je poskytovať prostredníctvom denných príspevkov tipy pre úspešné podnikanie, podnikateľské nápady, témy o líderských zručnostiach a školiace programy/návody na stiahnutie pre trénerov. 

Usporadúvame tiež otvorené školenia s hodnotnými a dobre navrhnutými workshopmi a konzultáciami s cieľom pomôcť mladým lídrom a podnikateľom úspešne vykonávať svoju prácu.

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.