Veci, ktoré potrebuješ vedieť predtým, ako prijmeš pracovnú ponuku v Startup spoločnosti

Veci, ktoré potrebuješ vedieť predtým, ako prijmeš pracovnú ponuku v Startup spoločnosti

Pripojiť sa k Startupu je skvelé, ale divoké dobrodružstvo. Na rozdiel od práce vo veľkej korporácii máš pri práci v startupe väčšiu šancu na vplyvnú účasť.

10 sľubných slovenských startupov

Ale predtým, ako sa pripojíš k Startup spoločnosti, tu sú 4 veci, ktoré potrebuješ vedieť

1. Budeš často prepracovaný

Tvoj šéf, väčšinou zakladateľ Startupu, od teba bude chcieť, aby si sa v práci každý deň sústredil na 100 %. Dôvodom je, že startupy sú nové podniky, ktoré chcú rásť. A jeho zakladateľ urobí všetko pre to, aby vyrástol, aj keby to znamenalo prepracovanie zamestnancov.

Ako funguje obchodný rast

2. Máš veľkú šancu na povýšenie

V Startupe často nie je veľa zamestnancov. A ako spoločnosť rastie, je pre zamestnancov ľahké rýchlo prejsť na nové vedúce pozície, ako sú manažérske pozície, ktoré sú k dispozícii.

3. Môžeš byť prepustený kedykoľvek

Ako nová a mladá spoločnosť čelí startup vysokej neistote, pokiaľ ide o svoju budúcnosť. Viac ako 85 % startupov zlyhá. A keď zakladateľ alebo generálny riaditeľ startupu vidí, že spoločnosť klesá, je to ako potápajúca sa loď: zakladateľ alebo generálny riaditeľ začne prepúšťať niektorých zamestnancov, aby spoločnosť udržal v pohybe.

9 znakov, ktoré dokazujú, že musíš čo najskôr skončiť so súčasnou prácou

4. Učíš sa priamo od podnikateľa

Vo väčšine prípadov, keď pracuješ v startupe, budeš pracovať bok po boku s jeho zakladateľom. Od svojho šéfa sa budeš môcť naučiť veľa zaujímavých zručností, ako je vedenie, zvládanie stresu, tímové riadenie, tvrdá práca atď.

Šéf vs Líder: Existuje rozdiel medzi tým, že ste lídrom a šéfom?

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.