Ako zarobiť peniaze na TikToku

Ako zarobiť peniaze na TikToku

TikTok, platforma na zdieľanie krátkych videí, v posledných rokoch strhla internet útokom. Pre mnohých mladých ľudí sa TikTok stal teraz kariérou. TikTok influenceri môžu zarobiť od 200 do 5 000 dolárov mesačne.

Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku

Existuje mnoho spôsobov, ako si môžeš zarobiť skutočné peniaze ako používateľ TikToku. A nižšie diskutujeme o 7 najefektívnejších a overených spôsoboch, ako zarobiť peniaze na TikToku

7 spôsobov, ako zarobiť peniaze na TikToku:

1. Pripoj sa k fondu pre TikTok autorov (TikTok’s Creator Fund)

Fond pre TikTok autorov odmeňuje autorov za vytváranie pútavých a populárnych videí na platforme za počet zhliadnutí svojich videí. Ak sa chceš zúčastniť na programe fondu pre TikTok autorov, musíš mať 18 alebo viac rokov. Tvoj účet by mal mať 10 000 alebo viac sledovateľov s aspoň 100 000 zhliadnutiami videa za posledných 30 dní.

2. Pripoj sa na trh TikTok autorov (TikTok’s Creator Marketplace)

Ak chceš spolupracovať so sponzormi a značkami, môžeš sa pripojiť k trhu pre TikTok autorov. Stačí, ak vo svojich videách spomenieš ich produkty alebo služby. Aby si sa mohol stať členom trhu TikTok autorov, musíš mať aspoň 100 000 sledovateľov so slušnou mierou zapojenia.

3. Predávaj svoje vlastné produkty

Jednou z veľkých výhod influencera na sociálnych sieťach je, že svoju popularitu môžeš využiť aj na predaj tovaru. V rámci svojej marketingovej stratégie pre influencerov môžeš svoju platformu použiť na predaj umeleckých diel, tričiek, oblečenia a iného tovaru svojim sledovateľom.

4. Rob platenú reklamu

Ďalším spôsobom, ako generovať nejaké príjmy prostredníctvom účtu TikTok, sú sponzorované príspevky. Ako influencer na sociálnych sieťach môžeš spolupracovať s malými podnikmi a vytvárať sponzorované príspevky, ktoré im pomôžu propagovať ich produkty a služby.

5. Rob affiliate marketing

Môžeš sa tiež rozhodnúť zúčastniť sa pridružených programov umiestnením odkazov do svojho TikTok bio, aby si vygenerovalinejaké peniaze. Kedykoľvek si niekto kúpi produkt cez tvoj odkaz, získaš províziu z predaja.

6. Získaj virtuálny darček od svojich sledovateľov

Vyžiadaj si virtuálne darčeky od svojich sledovateľov, kedykoľvek budeš vysielať naživo. Ako tvorca môžeš tento virtuálny darček premeniť na skutočné peniaze a preplatiť si ich.

7. Vybuduj a predaj TikTok účet 

Mnoho ľudí alebo firiem chce začať na TikToku, ale nechcú začať s 0 alebo malým počtom sledovateľov. TikTok účty môžeš rozvíjať v rôznych odvetviach a predávať ich týmto ľuďom alebo firmám. Je to veľmi plodný biznis, ktorý generuje slušné množstvo peňazí.

Ako získať overenie účtu na TikToku

7 užitočných tipov na zvýšenie tvojej šance, aby ťa kontaktoval TikTok tím kvôli overeniu: …Čitajte Viac »

Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku

Takže nájdenie najlepšieho času na uverejňovanie na TikToku je rozhodujúce pre tvoj úspech ako influencera alebo manažéra sociálnych médií… Čitajte Viac »

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.