Khaby Lame, taliansky tiktok fenomén

Khaby Lame, taliansky tiktok fenomén Khabane Lame

Tiktok superstar -@khaby.lame 

Khabane Lame narodený v Senegale (Afrika), emigroval so svojimi rodičmi do Talianska, keď bol ešte chlapec, a vyrastal v sociálnych nájomných bytoch.

Po vypuknutí pandémie v roku 2020 Khabane stratil prácu a musel zostať doma. Aby využil svoj voľný čas, 21-ročný Khabane sa pripojil k tiktoku a začal zverejňovať krátke vtipné videá zosmiešňujúc DIY kutilské videá.

Vďaka originalite a jednoduchosti jeho videí začal účet @khaby.lame veľmi rýchlo získavať sledovateľov. A za pár mesiacov sa jeho účet stal najsledovanejším v celom Taliansku. Jeho počet sledovateľov sa ale neustále zvyšoval a v určitom okamihu dosiahol okolo 1 milióna sledovateľov denne.

A do roka Khabane dosiahol na Tiktoku cez 50 miliónov sledovateľov a na IG cez 10 miliónov sledovateľov. A najlepšie na tom je, že jeho nápad tvorby obsahu nie je nič zložité. Akurát reprodukuje kutilské videá menej komplikovaným spôsobom s veľmi zábavnou mimikou.

Khabane verí, že jeho úspech je spôsobený jednoduchosťou jeho myšlienky na vytvorenie obsahu, ale aj silou konzistencie pri každodennom zverejňovaní príspevkov. Jeho odhadované zárobky sú v priemere 30 000 USD na príspevok, čo je viac, ako zarábal v zamestnaní.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.