Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku

Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku

Prečo je dôležité poznať najlepší čas a deň na uverejňovanie príspevkov na TikToku?

Čas uverejňovania na sociálnych médiách, či už na TikTok, Instagram, Facebook atď, je dôležitý. Ak uverejníš svoj obsah, keď väčšina tvojho TikTok publika nie je aktívna, nezískaš dostatočnú angažovanosť, ktorá by mohla podporiť tvoj príspevok.

Ako zarobiť peniaze na TikToku

Takže nájdenie najlepšieho času na uverejňovanie na TikToku je rozhodujúce pre tvoj úspech ako influencera alebo manažéra sociálnych médií.

1. Kedy je najlepší deň na uverejňovanie príspevkov na TikToku?

Najlepší deň na uverejňovanie príspevkov na TikToku je utorok, štvrtok a piatok. Podľa niektorých vykonaných štúdií tieto 3 dni zaznamenávajú vysokú mieru zapojenia nielen pre TikTok, ale vo všeobecnosti na všetkých platformách sociálnych médií.

2. Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku?

Najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku sa skutočne líši v závislosti od tvojej polohy a typu príspevkov. TikTok však väčšinou používajú mladí ľudia. Väčšina z nich sú študenti alebo pracovníci. To znamená, že naozaj nebudú mať veľmi čas pozerať Tiktok medzi 9.h a 17.h.

Ale o 18.h budú študenti alebo pracovníci všetci doma relaxovať. A potom budú pozerať sociálne siete, aby sa rozptýlili a zistili, čo je nové u svojich obľúbených influencerov.

Na základe toho môžeme posúdiť, že od 18.h do 21.h je optimálny čas, kedy môžeš uverejniť príspevok na TikToku, aby si zo svojho publika získal maximum.

Avšak ráno medzi 6.h a 8.h je tiež dobré načasovanie na vytvorenie príspevku.

Teraz stojí za zmienku, že by si mal pochopiť, že iba kvalitný obsah má potenciál získať maximálnu angažovanosť, ak je zverejnený v správnom čase. Nekvalitný obsah nikdy nebude fungovať dobre, bez ohľadu na to, kedy si ho uverejnil.

Ako získať overenie účtu na TikToku

7 užitočných tipov na zvýšenie tvojej šance, aby ťa kontaktoval TikTok tím kvôli overeniu: …Čitajte Viac »

Ako zarobiť peniaze na TikToku

TikTok influenceri môžu zarobiť od 200 do 5 000 dolárov mesačne. 7 spôsobov, ako zarobiť peniaze na TikToku: … Čitajte Viac »

Kedy je najlepší čas na príspevky na instagrame?

Existujú však časové intervaly, ktoré sa považujú za najvhodnejšie na uverejňovanie … Čitajte Viac »

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.