Kedy je najlepší čas na príspevky na instagrame?

Kedy je najlepší čas na príspevky na instagrame

Kedy by ste mali uverejňovať? To je otázka, na ktorú mnoho influencerov a sociálnych manažérov ešte nevie prísť. Ale nikto nevie s presnosťou povedať, ktoré časové intervaly sú najvhodnejšie na uverejnenie príspevkov.

Existujú však časové intervaly, ktoré sa považujú za najvhodnejšie na uverejňovanie na instagrame:
Medzi 7. a 8. hod. 
Medzi 12. a 13. hod.
Medzi 20. a 22. hod.

A to je dôvod prečo:
Závisí tiež, o čom je váš instagram, ale väčšina ig účtov má študentov a pracovníkov čo tvoria väčšinu ich followerov. Študenti a pracovníci majú zvyčajne 3 momenty na voľný čas:

1- Ráno

Keď sa pripravujú do školy alebo do práce, využívajú čas medzi 7. a 8. hodinou na kontrolu správ a sociálnych médií

2- Obedná prestávka

Prestávka na obed je zvyčajne čas, kedy si môžete skontrolovať, čo vám na sociálnych sieťach ušlo od rána. A obedná prestávka je často od 11.30 h a môže trvať až do 13.h

3- Po večeri

Po večeri, medzi 20:00 a 22:00 je ideálny čas, kedy ľudia sedia pri televízii alebo surfujú na sociálnych sieťach, aby dohnali to, čo sa udialo počas dňa.

Môžete tiež skontrolovať ďalšie spôsoby zobrazenia najaktívnejších časov publika: Štúdiom svojej analytiky alebo priamym dotazom publika využitím prieskumov.

Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku?

Najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku sa skutočne líši v závislosti od tvojej polohy a typu príspevkov… Čitajte Viac »

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.