Ako získať overenie účtu na TikToku

Ako získať overenie účtu na TikToku

TikTok sa stáva najdôležitejšou platformou pre tvorcov obsahu. Pre mnohých mladých ľudí sa TikTok stal teraz kariérou. Získanie modrého odznaku na TikToku, ktorý symbolizuje, že profil bol overený, je nutnosťou, ak to myslíš vážne s tým, že sa staneš TikTok influencerom.

Ako zarobiť peniaze na TikToku

Ale predtým, ako sa ponoríme do toho, ako môžeš získať modrý odznak TikTok na svojom profile, poďme sa najprv porozprávať o dôležitosti overenia tvojho účtu TikTok.

3 dôvody, prečo je dôležité nechať si overiť svoj TikTok účet:

1. Vylepšený dosah: TikTok  algoritmus uprednostňuje autentické účty. Inými slovami, účet overený TikTokom osloví viac ľudí.

2. Vylepšená dôveryhodnosť: S toľkými účtami, ktoré sa špecializujú na niekoľko odvetví, môže byť ťažké vyniknúť. S overeným účtom môžeš zvýšiť svoju dôveryhodnosť a zdôrazniť svoju autentickosť.

3. Vylepšená autorita: Ďalšou výhodou overenia na TikToku je posilnenie tvojho profilu ako myšlienkového vodcu v tvojom odvetví.

Ako získať overenie svojho účtu na TikToku

Na rozdiel od iných sociálnych médií, ako je napríklad Instagram, kde odošleš žiadosť na overenie, na TikToku nemôžeš požiadať TikTok o overenie tvojho účtu. Namiesto toho musíš počkať, kým ťa TikTok tím bude kontaktovať.

Existujú však osvedčené tipy, ako upútať pozornosť TikTok tímu kvôli overeniu.

7 užitočných tipov na zvýšenie tvojej šance, aby ťa kontaktoval TikTok tím kvôli overeniu:

1. Vytvor pútavý obsah

Ak chceš byť overený na TikToku, musíš sa zamerať na svoj obsah. Keď neustále vytváraš fantastický obsah, viac ľudí zdieľa tvoje videá, čo ti môže pomôcť zhromaždiť veľkú základňu sledovateľov. To ti zase môže pomôcť získať pozornosť TikToku.

2. Over sa na inej platforme sociálnych médií

Ak si už overený na iných sociálnych sieťach, ako je Instagram alebo twitter, TikTok tím ťa bude môcť jednoducho kontaktovať kvôli overeniu.

Takže ak si už overený na rôznych platformách, pridaj odkaz na svoj účet do TikTok profilu.

3. Zameraj sa na vytváranie videa s dlhou dobou pozerania

Ak chceš mať šancu získať overenie na TikToku, potrebuješ, aby diváci trávili veľa času pozeraním tvojich videí. To vysvetľuje dôvod, prečo TikTok umožňuje používateľom vytvárať dokonca až 5-minútové videá. Ak nemôžeš vytvárať dlhé videá, vytvor krátke videá, ktoré by si ľudia radi pozreli znova a znova.

4. Prezentuj sa v časopisoch a médiách

Ak dostaneš šancu byť prezentovaný v akomkoľvek relevantnom médiu, ako je napríklad Forbes, môže to upútať pozornosť tímu TikTok. Vlož do svojho TikTok profilu odkaz na ten článok, aby si svojmu profilu dodal dôveryhodnosť.

5. Interakcia s používateľmi

TikTok chce, aby tvorcovia interagovali s používateľmi. To je dôvod, prečo TikTok vytvoril funkcie ako Duet a Stitch. Tieto funkcie by si mal často používať na komunikáciu s ostatnými používateľmi. Všetky platformy sociálnych sietí oceňujú tvorcov, ktorí využívajú všetky funkcie platformy.

6. Buď dôsledný

Ak to so získaním overeného účtu na TikTok myslíš vážne, musíš mať stratégiu obsahu, ktorá ti pomôže zostať konzistentným. Videá nemusíš produkovať každú hodinu, mal by si však uverejňovať príspevky pravidelne, aby si zvýšil svoje šance na získanie odznaku overenia.

7. Rešpektuj pravidlá platformy

Ako každá iná platforma sociálnych sietí, aj TikTok dohliada na účty, ktoré porušujú pravidlá používania platformy. Účty, ktoré nehrajú podľa pravidiel, majú malú šancu na overenie. Horšie je, že takýmto účtom hrozí zakáz.

Môžeš si kúpiť overenie TikToku ?

Nemôžeš si kúpiť overenie TikToku a ani sa nepokúšaj kúpiť overenie pre žiadne sociálne siete. Nikto ti nemôže predať overenie. Ak tak urobíš, míňaš svoje peniaze, porušuješ pravidlá používania platformy a riskuješ, že ti TikTok zablokuje tvoj účet.

Ako zarobiť peniaze na TikToku

TikTok influenceri môžu zarobiť od 200 do 5 000 dolárov mesačne. 7 spôsobov, ako zarobiť peniaze na TikToku: … Čitajte Viac »

Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku

Takže nájdenie najlepšieho času na uverejňovanie na TikToku je rozhodujúce pre tvoj úspech ako influencera alebo manažéra sociálnych médií… Čitajte Viac »

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.