Vedeli Ste Že: Najvyšší ročný zárobok, ktorý kedy niekto dosiahol na kanáli Youtube, je 29,5 milióna dolárov, a jedná sa o kanál 9-ročného chlapca menom Ryan Kaji

Aj keď by si mnohí mysleli, že pravdepodobne superhviezdy ako filmoví herci a speváci budú tí, ktorí zarábajú najviac peňazí na youtube, nuž prekvapenie, prekvapenie! Jackpot ide 9-ročnému chlapcovi, podľa Forbes: Najlepšie platený youtuber začiatkom roku 2020!

Ako však Ryan začal a čo robí Ryan na svojom kanáli? Hmm, veľmi zaujímavá otázka. Všetko sa začalo v roku 2015. Po zhliadnutí niektorých kanálov s hodnotením hračiek na youtube, Ryan Kaji požiadal svoju matku, či by tiež mohol urobiť to isté so svojimi hračkami, natočiť video pri rozbaľovaní svojich hračiek a zverejniť príspevok na youtube. Pre dieťa to bola zábava.

V tom istom roku teda začal zverejňovať videá svojich hračiek na youtube. Lenže vo veľmi krátkom čase jeho kanál začal rásť veľmi rýchlo. Takže jeho matka, ktorá bola v tom čase stredoškolskou učiteľkou chémie, sa rozhodla ukončiť školu a zamerať sa na Ryana a na YouTube ako manažérka na plný úväzok.

V roku 2017 podpísali Ryanovi rodičia dohodu s PocketWatch a v roku 2018 vytvorili aplikáciu pre telefóny s názvom Tag with Ryan, nekonečná hra naháňačka pre deti.

 V roku 2019, vytvorili televízny seriál s 20 epizódami pre predškolákov s názvom „Ryan’s Mystery Playdate“. V tom istom roku vydala spoločnosť Outright Games videohru s názvom „Race with Ryan“, závodnú hru s Ryanom a postavami značky „Ryan’s World“ pre PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a Microsoft Windows.

Páni, dieťa a jej mama urobili z kanálu Youtube veľmi veľký podnik, ktorý generuje veľa peňazí!

Takže, ak ste youtuber, radšej to so svojím kanálom začnite myslieť vážne. Môže to byť podnikanie, ktoré zmení váš život, ktovie. Tvrdá práca v čomkoľvek sa vždy vyplatí!

Zdroje: LINK LINK

Vedeli Ste Že: Najvyšší ročný zárobok, ktorý kedy niekto dosiahol na kanáli Youtube, je 29,5 milióna dolárov, a jedná sa o kanál 9-ročného chlapca menom Ryan Kaji
Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.