Vedeli Ste Že: Mike Lindell mal problémy so spánkom už od detstva, pretože sa mu nikdy nevyhovovali jeho vankúše. Len čo vyrástol, vytvoril MyPillow Inc. spoločnosť s vankúšmi, teraz v hodnote miliónov dolárov.

Mnoho skvelých podnikateľov ako Elon Musk alebo Ferruccio Lamborghini mali okolo seba veci, ktoré sa im nepáčili, a namiesto sťažovania sa priniesli riešenia. Mike Lindell je v rovnakej línii ako tí úžasní podnikatelia!

V rozhovore pre spravodajský časopis Cnbc Lindell uviedol, že s vankúšmi mal vždy problémy. Dokonca raz, keď mal 16 rokov, ako tínedžer minul svoju výplatu vo výške 70 dolárov do vankúša, aby získal dobrý vankúš.

Ale v roku 2004 sa Lindell rozhodol vziať veci do svojich rúk. Začal pracovať na vlastnom vankúši. Za pomoci svojho syna sa Lindell ponoril do projektu vankúšov, trávil hodiny prerezávaním peny a testovaním konfigurácií, až nakoniec jedného dňa prišiel s vankúšom, ktorý sa mu páčil. Hovorí mu My Pillow, čo znamená po slovensky Môj vankúš.

Pre Lindella je vankúš, ktorý vytvoril, „najlepším vankúšom na svete“. Rozhodol sa zriadiť si kiosk, začať vyrábať a predávať vankúše.

Jedného dňa bol Lindell pozvaný do show, aby predstavil svoje vankúše. A po tejto šou Lindell povedal: „Vypredali sme všetko.“ a podnikanie začalo rásť rýchlejšie.

S počtom iba 5 zamestnancov na začiatku má teraz spoločnosť MyPillow Inc viac ako 15 000 zamestnancov, a predali viac ako 40 miliónov vankúšov.

A toto je príklad, ktorý treba nasledovať! Prestaňte sa na všetko sťažovať. Namiesto toho pracujte na riešeniach! Lindell vyriešil svoj vlastný problém, ale vyriešil tiež problém mnohých ďalších ľudí, ktorí mali rovnaký problém s vankúšmi.

Zdroje: LINK LINK LINK

Mike-Lindell-mal-problemy-so-spankom-uz-od-detstva-pretoze-sa-mu-nikdy-nevyhovovali-jeho-vankuse.-Len-co-vyrastol-vytvoril-MyPillow-Inc.-spolocnost-s-vankusmi-teraz-v-hodnote-milionov-dolarov.
Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.