Skutočný dôvod, prečo sa OnlyFans rozhodlo zakázať sexuálne explicitný obsah

Prečo sa teda spoločnosť OnlyFans chce rozhodnúť zakázať sexuálne explicitný obsah?

Pred niekoľkými dňami platforma sociálnych médií OnlyFans oznámila, že na platforme od októbra zakáže sexuálne explicitný obsah.

Novinka, ktorá prekvapila verejnosť, pretože vedela, že sexuálne explicitný obsah je dôvodom, prečo je OnlyFans taký úspešný

Prečo sa teda spoločnosť OnlyFans chce rozhodnúť zakázať sexuálne explicitný obsah?

OnlyFans nezakazuje sexuálne explicitný obsah z dovodu, že nenávidia nahé ženy alebo mužov , boli to skôr ich partneri pre bankovníctvo a spracovanie platieb, čo ich tlačili k tomu, aby to urobili.

Aby OnlyFans mohlo prijímať platby od používateľov a vyplácať tvorcom, musí nadviazať partnerstvo s bankovými spoločnosťami a firmami, ktoré spracovávajú platby.

Väčšina týchto bankových a spracovateľských spoločností bohužiaľ nie sú fanúšikmi sexuálne explicitného obsahu.

Dôvodom je to, že spoločnosť OnlyFans sa zaoberá obsahom pre dospelých, stanica BBC uviedla, že spoločnosť OnlyFans nerobila dosť pre to, aby zabezpečila, že jej tvorcovia budú plnoletí alebo že všetok obsah zverejnený na platforme bude legálny.

Ak teda spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním platieb autorizuje platbu aj keby omylom čo len za jeden nezákonný obsah, môžu jej hroziť vysoké pokuty a právne kroky

Z tohto dôvodu dostali OnlyFans dve možnosti: Buď zakážu sexuálne explicitný obsah, aby sa ubezpečili, že na platforme nie je nič nezákonné, alebo ich spoločnosti na spracovanie platieb opustia.

A ak spoločnosti na spracovanie platieb odídu, spoločnosť OnlyFans nebude môcť prijímať platby ani vyplácať tvorcov. Inými slovami, OnlyFans zomrie.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.