Ako dostať pozvánku do Clubhouse?

Ako dostať pozvánku do Clubhouse_

Novým trendom na internete je audio-chatová aplikácia Clubhouse iba na pozvánky dostupná len v systémoch iOS. Ľudia, ktorí sa ešte neprihlásili do aplikácie, sa zamýšľajú: „Ako dostanem pozvánku“. Existujú 3 spôsoby, ako ľahko získať pozvanie do Clubhouse a pripojiť sa k trendovej platforme:

1- Osobné pozvanie

Do aplikácie Clubhouse sa dostanete napríklad tým, že dostanete osobné pozvanie od osoby, ktorá už je v Clubhouse. Keď sa niekto pripojí do Clubhouse, automaticky dostane možnosť pozvať jedného alebo dvoch ďalších ľudí, aby sa pripojili. Takže ak váš priateľ alebo niekto, koho poznáte, získa prístup do Clubhouse, môže vám poslať pozvánku, aby ste sa tiež pripojili. Ale keďže používatelia majú veľmi obmedzený počet pozvánok na rozposielanie, uprednostňujú často ľudí, ktorí sú im skutočne blízki. Pokiaľ teda nie ste skutočne blízka osoba súčasného používateľa, ktorý má pozvánku, je pravdepodobné, že dané pozvanie nedostanete.

2- Získajte pozvanie do Clubhouse prostredníctvom sociálnych médií

Čím viac niekto aplikáciu používa, hosťuje miestnosti a je aktívny účastník, automaticky získa nové pozvánky k svojmu účtu. To znamená, že už sú používatelia Clubhouse, ktorí majú k dispozícii až tri pozvánky. Ak sa naozaj chcete pridať do Clubhouse, ale nemáte priame osobné spojenie s niekým, kto už je v aplikácii, choďte na platformy sociálnych médií, ako je Twitter alebo Instagram, a požiadajte o pozvanie pomocou hashtagu #Clubhouse, aby ste oslovili ľudí, ktorí hovoria o Clubhouse na tých sociálnych sieťach. Mnohí na youtube potvrdili, že dostali pozvánku do Clubhouse žiadosťou na sociálnych sieťach. Rovnako by to mohlo fungovať aj pre vás.

3- Kúpa pozvánky

Ľudia si už našli spôsob, ako si zarobiť peniaze z týchto pozvánok do Clubhouse. Na webových stránkach Ebay a Craigslist už existuje množstvo ponúk na pozvánky do Clubhouse s cenami od 20 do 50 eur. A ľudia si ich zjavne kupujú. Keďže však spoločnosť Clubhouse ešte neurčila, či nákup alebo predaj pozvánok porušuje jej zmluvné podmienky, je lepšie pozvánku nekúpiť, pretože tieto predané pozvánky je možné sledovať a ukončiť, ak sa spoločnosť Clubhouse neskôr rozhodne, že nákup alebo predaj pozvánok porušuje ich zmluvné podmienky.

Ako sa pridať do Clubhouse bez skutočného pozvania

Je pravda, že získanie pozvánky môže byť najrýchlejším spôsobom, ako sa stať členom Clubhouse, ale nie je to jediná existujúca možnosť. K aplikácii sa môžete tiež pripojiť bez priameho pozvania. Musíte prejsť na webovú stránku Clubhouse alebo si stiahnuť aplikáciu z obchodu s aplikáciami … prečítať si viac

Je výhodné vstúpiť do Clubhouse?

Skutočne je. Výhodou je, že Clubhouse vám umožňuje vytvárať vlastnú sieť známych a vytvárať aj profesionálne spojenia. Môžete sa inšpirovať a naučiť sa veľa hodnotných vecí v miestnostiach Clubhouse. V miestnostiach sa diskutuje o veľmi širokej škále záujmov, ako sú podnikanie, knihy, umenie, peniaze, technológie, zábava atď. A máte šancu zdieľať tieto miestnosti s odborníkmi, známymi osobnosťami a podobne. Je to určite miesto pre sebavzdelávanie.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.