Keď Facebook zmizne z internetu

Keď Facebook zmizne z internetu

Áno, hádate správne; to znamená obrovskú paniku na celom svete

4. októbra zrazu všetky služby Facebooku vrátane facebook.com, Instagram, Messenger a whatsapp prestali fungovať.

Skutočná online nočná mora pre malé podniky, influencerov na sociálnych médiách a obchodníkov so sociálnymi médiami. Ale tiež skutočnou nočnou morou pre Facebook Inc.

Viac ako 6 hodín obrovskej online paniky, pričom nikto nevie vysvetliť, čo sa s internetom deje. A každá hodina znamená, že firmy premrhajú milióny dolárov

Samotný Facebook musel použiť Twitter na komunikáciu s ľuďmi o probléme, ktorý sa deje a ktorý je dôsledkom všeobecného výpadku Facebooku na celom svete.

A tento výpadok samozrejme neprešiel bez následkov. Online firmy a podnikatelia, ktorí sa spoliehajú na Facebook a jeho služby, prišli o milióny dolárov.

Akcie Facebooku sa do 24 hodín znížili o viac ako 5% a Mark Zuckerberg podľa odhadov stratil na celkovom čistom majetku približne 9 miliárd.

Tento incident dokazuje, že ak ste online podnikateľom (online obchodník, influencer na sociálnych médiách atď.) a celé vaše podnikanie je založené na sociálnych médiách, je najvyšší čas premýšľať o aktualizácii svojho obchodného modelu.

Keď nabudúce zmizne Facebook z internetu, môžete tiež skoncovať s biznisom.

Ak chcete vedieť, čo sa skutočne stalo s Facebookom a prečo zrazu z internetu zmizol, už čoskoro príde celá prípadová štúdia!

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.