Ako sa pridať do Clubhouse bez skutočného pozvania?

Ako sa pridať do Clubhouse bez skutočného pozvania

Clubhouse je nová populárna audio-chatová aplikácia iba na pozvánky, ktorá je k dispozícii iba v systémoch iOs. Ak sa chcete stať používateľom, musíte dostať pozvánku od osoby, ktorá už aplikáciu používa, čo mnohým ľuďom trochu sťažuje prístup. Nie je to však jediná existujúca možnosť prístupu do Clubhouse. K aplikácii sa môžete tiež pripojiť bez priameho pozvania.

Musíte prejsť na webovú stránku Clubhouse alebo si stiahnuť aplikáciu z obchodu s aplikáciami. Zaregistrujte sa pomocou telefónneho čísla, ktoré chcete použiť v Clubhouse, a vyplňte svoje skutočné celé meno. Aplikácia vám umožňuje vytvoriť si užívateľské meno, ktoré následne vyplníte.

Clubhouse pošle upozornenie vašim kontaktom v telefóne, ktoré sú už v Clubhouse, že ste si stiahli aplikáciu a že vám môžu udeliť prístup. Toto upozornenie však dostanú iba vaše telefónne kontakty, ktoré sú v Clubhouse skutočne aktívne. A ak náhodou už máte v Clubhouse nejakých svojich priateľov a dostali oznámenie, môžu vám priamo poskytnúť prístup bez potreby použiť pozvánku.

Ak žiadny z vašich kontaktov nie je v Clubhouse alebo nie je v aplikácii príliš aktívny, bude možno potrebné počkať dlhšie, kým vám Clubhouse povolí prístup.

Ako dostať pozvánku do Clubhouse?

Existujú teda 3 spôsoby, ako ľahko získať pozvanie do Clubhouse a pripojiť sa k modernej platforme: … prečítať viac

Je výhodné vstúpiť do Clubhouse?

Skutočne je. Výhodou je, že Clubhouse vám umožňuje vytvárať vlastnú sieť známych a vytvárať aj profesionálne spojenia. Môžete sa inšpirovať a naučiť sa veľa hodnotných vecí v miestnostiach Clubhouse. V miestnostiach sa diskutuje o veľmi širokej škále záujmov, ako sú podnikanie, knihy, umenie, peniaze, technológie, zábava atď. A máte šancu zdieľať tieto miestnosti s odborníkmi, známymi osobnosťami a podobne. Je to určite miesto pre sebavzdelávanie.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.