Čo je Clubhouse a ako sa dostať do Clubhouse?

Čo je Clubhouse a ako sa dostať do Clubhouse_

Aplikácia, ktorá v poslednom čase otriasa internetom, nie je nič iné ako aplikácia s názvom Clubhouse určená iba na audio-chat a je iba na pozvánky. Medzi známe osobnosti a veľkých podnikateľov, ktorí už aplikáciu Clubhouse používajú, patria Elon Musk, Mark Zuckerberg, Oprah Winfrey a mnoho ďalších. Otázka v mysli každého, kto ešte nepoužíva aplikáciu, je „ako sa do pekla dostanem do Clubhouse?“. Existuje veľa dostupných spôsobov, ako sa dostať do Clubhouse. Ale predtým, ako sa k tomu dostaneme, povedzme si viac o samotnej aplikácii.

I- Čo je Clubhouse a ako funguje?

Clubhouse je audio-chatová aplikácia pre sociálne médiá iba na pozvanie, ktorá bola uvedená na trh v roku 2020. Odhaduje sa, že už má hodnotu viac ako 100 miliónov dolárov aj pri relatívne malom počte používateľov v porovnaní s inými platformami sociálnych médií. Clubhouse je k dispozícii iba pre iOs, čo znamená pre iPhone. Spoločnosť však oznámila, že čoskoro začne pracovať aj na verzii aplikácie pre Android.

Na rozdiel od iných platforiem sociálnych médií, ako je Facebook, Snapchat alebo Instagram, na ktoré môžete zverejňovať obrázky alebo videá, je aplikácia Clubhouse určená čisto len pre hlasový rozhovor. Používatelia sa pripájajú k miestnostiam, aby sa zúčastnili konverzácií na rôzne témy, a to buď ako hosťujúci rečníci alebo ako súčasť publika. Je to skôr ako počúvanie rozhlasovej relácie alebo podcastu. Každý v konverzačnej miestnosti môže zdvihnúť ruku a ujať sa slova, je však potrebné predchádzajúci súhlas moderátora miestnosti. Môžete sa prepínať z jednej miestnosti do druhej, ako vám to vyhovuje. Môžete si tiež vytvoriť vlastnú miestnosť a byť hostiteľom.

II- Ako sa dostať do Clubhouse?

Do Clubhouse sa môžete pripojiť buď pomocou pozvánky, ktorú vám poslal známy, ktorý je už v Clubhouse, alebo priamym prístupom, ktorý nevyžaduje skutočné pozvanie.
Môže sa to zdať ľahké, ale trik s pozvánkami je v tom, že každý používateľ dostane pri registrácii iba jednu až dve pozvánky na odoslanie. A ľudia s väčšou pravdepodobnosťou pošlú tento obmedzený počet pozvánok ľuďom, ktorí sú im skutočne blízki. Takže ak nie ste si blízki s používateľom, ktorý má pozvánku, nemusíte pozvánku od neho dostať. A v prípade priameho prístupu, ktorý nevyžaduje, aby ste dostali pozvánku, ak máte naozaj smolu, možno budete musieť čakať dlhšie, kým získate prístup k aplikácii.

III- Ako dostať pozvánku do Clubhouse?

Ešte pred pozvaním, najskôr musíte mať iPhone, inak sa dokonca ani s pozvánkou nebudete môcť pripojiť do Clubhouse. Existujú teda 3 spôsoby, ako ľahko získať pozvanie do Clubhouse a pripojiť sa k modernej platforme:prečítať viac

IV- Ako sa pridať do Clubhouse bez skutočného pozvania?

Je pravda, že získanie pozvánky môže byť najrýchlejším spôsobom, ako sa stať členom Clubhouse, ale nie je to jediná existujúca možnosť. K aplikácii sa môžete tiež pripojiť bez priameho pozvania. Musíte prejsť na webovú stránku Clubhouse alebo si stiahnuť aplikáciu z obchodu s aplikáciamiprečítať si viac

V- Je výhodné vstúpiť do Clubhouse?

Skutočne je. Výhodou je, že Clubhouse vám umožňuje vytvárať vlastnú sieť známych a vytvárať aj profesionálne spojenia. Môžete sa inšpirovať a naučiť sa veľa hodnotných vecí v miestnostiach Clubhouse. V miestnostiach sa diskutuje o veľmi širokej škále záujmov, ako sú podnikanie, knihy, umenie, peniaze, technológie, zábava atď. A máte šancu zdieľať tieto miestnosti s odborníkmi, známymi osobnosťami a podobne. Je to určite miesto pre sebavzdelávanie.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.