Prečo by ste sa mali stať franšízantom Nano_Uklidy s.r.o na Slovensku

Prečo by ste sa mali stať franšízantom Nano_Uklidy S.r.o v Slovensko

Stať sa majiteľom franšízy je skvelou príležitosťou pre ľudí, ktorí snívajú o tom, že sa stanú podnikateľmi, čo riadia svoj vlastný biznis, no nemajú žiadne špecifické zručnosti ani podnikateľský nápad.

Prieskum ukazuje, že priemerní majitelia franšízy zarábajú v závislosti od podnikania a lokality niekde medzi 75 000 až 150 000 EUR ročne.

Čo je NANO_úklidy s.r.o?

Nano úklidy s.r.o je česká spoločnosť špecializujúca sa na čistenie domácností, kancelárií, obchodných priestorov, bytových domov a vozidiel…

Spoločnosť je medzi zákazníkmi veľmi žiadaná pre vynikajúcu kvalitu a profesionálne služby, ale aj pre používanie ekologických čistiacich prostriedkov.

Výhody, prečo sa stať majiteľom franšízy NANO_úklidy s.r.o na Slovensku

Nano_Uklidy S.r.o je veľmi rýchlo expandujúca franšíza. V roku 2019 v Českej republike začali ponúkať možnosť kúpy franšízových licencií a už majú 11 pobočiek. A teraz sa spoločnosť teší na expanziu na Slovensko.

Naviac, ak sa stanete franšízantom Nano_Uklidy na Slovensku, sú to práve oni, kto vám poskytne všetko vybavenie, prevádzkové stratégie a školenia, ktoré by ste mohli potrebovať pri podnikaní.

Jediné, čo budete ako franšízant robiť, bude prevádzkovať pobočku na Slovensku, ktorá bude vaším vlastným legálnym podnikaním.

Byť majiteľom franšízy je vždy skvelá možnosť, ako začať podnikateľský život. A keď vidíme, ako sa spoločnosť Nano_Uklidy S.r.o rozširuje, bude to príležitosť byť prvým, kto založí franšízu na Slovensku.

Ak máte záujem stať sa majiteľom franšízy v Bratislave, Košiciach, Nitre, Žiline, alebo u vás v meste, kliknite sem.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.