Khaby Lame je teraz najsledovanejšia osoba na TikToku so 143 miliónmi sledovateľov

Khaby Lame je teraz najsledovanejšia osoba na TikToku so 143 miliónmi sledovateľov

Teraz už pravdepodobne poznáte jeho tvár a gestá rúk. Tichý komik Khaby Lame dosiahol viac ako 143,5 milióna sledovateľov, čím sa stal oficiálne najsledovanejšou hviezdou TikToku.

Khaby Lame, taliansky tiktok fenomén

Hviezda sociálnych sietí, narodil sa v Senegale, no vyrástol v Taliansku, pracoval v továrni. Počas pandémie prišiel o prácu a v marci 2020 sa začal venovať TikToku.

Lame si rýchlo získal popularitu v aplikácii vďaka svojim vtipným videám bez slov, ktoré z veľkej časti pozostávajú z toho, že ticho zosmiešňuje ostatných TikTokerov, najmä tých, ktorí navrhujú „životné zlepšováky“.

Kedy je najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na TikToku

A teraz, v júni 2022, zosadil z trónu severoamerického influencera Charliho D’Amelia, ktorý od roku 2020 držal titul najsledovanejšej hviezdy TikToku.

Ako získať overenie účtu na TikToku

Počas svojej dvojročnej TikTok kariéry sa stretol a potriasol si rukou s najvplyvnejšími ľuďmi v šoubiznise, zúčastnil sa očarujúcich podujatí a získal lukratívne sponzorské zmluvy s veľkými značkami, ako je Hugo Boss.

Hodnota Khaby Lame sa odhaduje na 10 až 15 miliónov dolárov.

Ako zarobiť peniaze na TikToku

Poučenie, ktoré si treba uchovať: Tvoj život sa môže kedykoľvek zmeniť k lepšiemu! Len musíš byť ochotný veci skúsiť.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.