Tesla Model Pi: Ide Elon Musk na trh s mobilnými telefónmi?

Tesla Model Pi: Ide Elon Musk na trh s mobilnými telefónmi

Je známe, že Elon Musk je jedným z generálnych riaditeľov používajúcich telefóny iPhone. Existuje dokonca niekoľko rozhovorov, kde sa ho pýtali, prečo sa mu páči iPhone.

Plánuje však Elon Musk prejsť z iPhonu na nový smartfón? Smartfón, ktorý by sám vytvoril?

Zatiaľ neexistuje nič z oficiálneho zdroja, ako je samotná Tesla, ale klebetí sa, že Tesla vyvíja smartfón, ktorý by sa volal Tesla Model Pi.

Neoficiálne zdroje tvrdia, že smartfón Tesla Model Pi odstaví Samsung a iPhone.

Stále, na základe neoficiálnych zdrojov, smartfón Tesla Model Pi bude mať schopnosť ťažiť kryptomenu

10 najznámejších kryptomien

Spomeňme si, že 16. februára 2021 Musk tweetoval: „Určite bude MarsCoin!“. A mnohí verili, že Model Pi bude zariadením na ťažbu tejto kryptomeny MarsCoin.

Tiež sa hovorí, že Tesla Model Pi bude prvým zariadením, ktoré podporuje Neuralink. Neuralink je jedným z projektov Elona Muska, ktorého cieľom je implementovať do ľudského mozgu čip, ktorý umožní človeku ovládať inteligentné zariadenia, ako sú telefóny alebo notebooky, bez toho, aby sa ich dotkol. Preto mnohí verili, že Model Pi bude prvým zariadením, ktoré bude možné ovládať mozgom.

Tesla však stále nekomentovala, či sú zvesti o smartfóne Tesla Model Pi pravdivé alebo nie.

Vieme však, že 14. septembra 2020 Elon Musk v odpovedi na tweet od CleanTechnica, v ktorom sa tvrdilo, že Tesla vyvíja inteligentné hodinky, napísal: „Rozhodne nie. Inteligentné hodinky a telefóny sú včerajšou technológiou, Neuralink je budúcnosť.”

Teraz čakajme a uvidíme, či Elon Musk skutočne vyvíja Tesla Model Pi, alebo stále verí, že „inteligentné hodinky a telefóny“ sú staré technológie.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.