Ten deň, keď Pepsi hrala férovú hru s Coca-Colou

Vojna medzi Pepsi a Coca Colou nie je pre nikoho tajomstvom. Títo dvaja obrí konkurenti na trhu s nealkoholickými nápojmi nikdy nepremeškajú šancu na súperenie. Ale tentoraz mala Pepsi výhodu, že vyhrala vojnu proti Coca Cole raz navždy. Joya Williamsová, sekretárka Coca Coly, ktorá mala pocit, že sa s ňou v spoločnosti nezaobchádza tak, ako by si zaslúžila, ukradla citlivé interné dokumenty a plány Coca Coly. Joya Williams prostredníctvom sprostredkovateľa navrhla predať spoločnosti PepsiCo informácie, ktoré obsahovali e -maily spoločnosti Coca Cola, plány ďalších projektov atď. A určite sú to informácie, ak pristanú v rukách Pepsi, Pepsi raz navždy porazí Coca Colu a stane sa najväčšou značkou na trhu s nealkoholickými nápojmi. A samozrejme, PepsiCo sa o tieto dokumenty zaujímala a ponúkola 1,5 milióna dolárov, aby ich kúpila čo najskôr a stanovili dátum stretnutia. V deň transakcie sa Joya Williams stretla s Jerrym, zástupcom spoločnosti Pepsi zodpovedným za transakciu, a odovzdala mu kompromitujúce dokumenty. V tom správnom momente sa nadvláda Coca Coly na trhu s nealkoholickými nápojmi skončila a Joya Williams sa rozhodne chystala super zbohatnúť. Ale nastal nečakaný zvrat situácie. Jerry nebol zástupcom Pepsi, ako predstieral, ale tajným agentom FBI. Ale čo sa stalo? Po tom, čo spoločnosť PepsiCo dostala ponuku na kúpu dokumentov, rozhodli sa, že nechcú vyhrať súťaž proti Coca Cole podvádzaním. Kontaktovali teda Coca Colu a vysvetlili jej situáciu. Coca Cola bola taká vďačná a urobila potrebné opatrenia, aby Joyu Williamsovú zatkla a uväznila.

Vojna medzi Pepsi a Coca Colou nie je pre nikoho tajomstvom. Títo dvaja obrí konkurenti na trhu s nealkoholickými nápojmi nikdy nepremeškajú šancu na súperenie.

Ale tentoraz mala Pepsi výhodu, že vyhrala vojnu proti Coca Cole raz navždy.

Joya Williamsová, sekretárka Coca Coly, ktorá mala pocit, že sa s ňou v spoločnosti nezaobchádza tak, ako by si zaslúžila, ukradla citlivé interné dokumenty a plány Coca Coly.

Joya Williams prostredníctvom sprostredkovateľa navrhla predať spoločnosti PepsiCo informácie, ktoré obsahovali e -maily spoločnosti Coca Cola, plány ďalších projektov atď.

A určite sú to informácie, ak pristanú v rukách Pepsi, Pepsi raz navždy porazí Coca Colu a stane sa najväčšou značkou na trhu s nealkoholickými nápojmi.

A samozrejme, PepsiCo sa o tieto dokumenty zaujímala a ponúkola 1,5 milióna dolárov, aby ich kúpila čo najskôr a stanovili dátum stretnutia.

V deň transakcie sa Joya Williams stretla s Jerrym, zástupcom spoločnosti Pepsi zodpovedným za transakciu, a odovzdala mu kompromitujúce dokumenty.

V tom správnom momente sa nadvláda Coca Coly na trhu s nealkoholickými nápojmi skončila a Joya Williams sa rozhodne chystala super zbohatnúť.

Ale nastal nečakaný zvrat situácie. Jerry nebol zástupcom Pepsi, ako predstieral, ale tajným agentom FBI.

Ale čo sa stalo?

Po tom, čo spoločnosť PepsiCo dostala ponuku na kúpu dokumentov, rozhodli sa, že nechcú vyhrať súťaž proti Coca Cole podvádzaním.

Kontaktovali teda Coca Colu a vysvetlili jej situáciu. Coca Cola bola taká vďačná a urobila potrebné opatrenia, aby Joyu Williamsovú zatkla a uväznila.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.