Radek Holub, študent strednej školy, využil lockdown na začatie podnikania

Zatiaľ čo si niektorí užívali Netflix počas lockdownu, teenager zo strednej školy Radek Holub a jeho dvaja priatelia sa rozhodli začať podnikať. Vybudovali jednoduchý e-shop a začali predávať CBD produkty. Dnes ich podnik pokrýva český a slovenský trh.
cbd

Jednou z najúžasnejších zručností podnikateľov je schopnosť nachádzať príležitosti aj v takej beznádejnej situácii, akou je tento korona lockdown.

A stredoškolák Radek Holub a jeho priatelia to potvrdzujú. Počas lockdownu sa namiesto hrania hier alebo pozerania filmov, ako to robí väčšina tínedžerov, rozhodol Radek Holub pracovať na svojom sne.

Radek a jeho priatelia mali vždy snahu realizovať ich podnikateľský nápad, ale kvôli škole si nedokázali nájsť čas. V rozhovore pre J&Ty Business Hub Radek uviedol: „Ktokoľvek chce začať realizovať svoje plány  {…} a škola by mu bránila, by mal začať teraz. Počas dištančnej výuky sa podnikanie a škola kombinujú celkom ľahko. “

Skutočne, mladý Radek Holub a jeho priatelia využili príležitosť na začatie podnikania s produktami CBD. Začiatok bol samozrejme komplikovaný, pretože sú mladí a noví v oblasti podnikania, dokázali však čeliť výzvam.

Podľa mladého Radka „ak máte nápad, skúste ho zrealizovať, pretože ak sa nerozhodnete teraz, uvidíte svoju myšlienku o rok u niekoho iného.“

Dnes si Radek Holub a jeho tím budujú cestu k odlíšeniu sa od konkurencie poskytovaním najkvalitnejších a najdostupnejších produktov CBD.

Ponaučenie

Príležitosti budú naokolo, nech je situácia akokoľvek ťažká, ale len ľudia s jasnými cieľmi ich dokážu rozpoznať. Spýtajte sa sami seba… Čo chcem? Aký je môj životný cieľ? Čo robím počas tohto lockdownu a môže ma ti dostať na inú úroveň, keď celá táto kríza skončí? Nezáleží na tom, koľko máte rokov, či ste tínedžer alebo dospelý, tieto otázky vám pomôžu nájsť svoj účel.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.