Elon Musk je teraz vlastníkom spoločnosti Twitter Inc.

Elon Musk je teraz vlastníkom spoločnosti Twitter Inc_png

Ak teraz niekde píšeš zoznam spoločností, ktoré vlastní Elon Musk, nezabudni pridať jednu s najvplyvnejších platforiem sociálnych médií: Twitter.

Všetky spoločnosti, ktoré vlastní Elon Musk

Predstavenstvo Twitteru oznámilo, že prijalo ponuku od Elona Muska na kúpu spoločnosti sociálnych médií za 44 miliárd dolárov.

Odteraz bude Twitter súkromnou spoločnosťou patriacou miliardárovi a sériovému podnikateľovi Elonovi Muskovi.

Pre niektorých ľudí je fakt, že Elon Musk vlastní Twitter, veľkým oslobodením pre platformu a spoločnosť. Zakladateľ Twitteru Jack Dorsey povedal: „Elon je jedinečné riešenie, ktorému dôverujem… Twitter ako spoločnosť bola vždy vlastnená Wall Street a reklamným modelom. Zobrať ho späť z Wall Street je správny prvý krok“.

Ale pre ostatných je predstava, že Twitter bude teraz vo vlastníctve jednej osoby, trochu desivá.

Pre Elona Muska nie je hlavným dôvodom, prečo získava Twitter, peniaze, ktoré dokáže generovať, ale poskytnúť väčšiu silu slobode prejavu.

Ale celá táto záležitosť, že ​​Elon Musk kúpil Twitter, nezačala dnes, bolo to niekoľko intenzívnych týždňov plných bojov a rokovaní.

Ak chceš vedieť viac, pozri si náš predchádzajúci článok o tejto téme:

Elon Musk preberá vedenie na Twitteri

Pravdepodobne ste už počuli, že Elon Musk plánuje vstúpiť do spoločnosti Twitter Inc… Čitajte Viac »

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.