28-ročná Alex Fasulo zarába ročne 378 000 dolárov ako freelancer na Fiverri

Po tom, čo sa Alex Fasulo uchádzala o viac ako 200 pracovných miest, prijala prácu v oblasti PR, ktorá ju však nebavila. Odišla a začala pracovať podľa vlastných pravidiel ako freelancer na Fiverri. Dnes vo veku 28 rokov Alex Fasulo zarába na Fiverri ako spisovateľka na voľnej nohe 378 000 dolárov ročne.
28-ročná Alex Fasulo zarába ročne 378 000 dolárov ako freelancer na Fiverri

Aby bola Alex Fasulo nezávislým pracovníkom, ktorý zarába viac ako 300 000 dolárov ročne, stačil jej notebook alebo mobilný telefón, pripojenie na internet a špeciálne zručnosti.

V tejto digitálnej ére je práca podľa vlastných pravidiel skutočne ľahšia a ľahšia. Po tom, čo sa uchádzala o viac ako 200 pracovných miest, Alex Fasulo vyskočila pri prvej pracovnej príležitosti, ktorú dostala. Alex si uvedomila, že s touto prácou nie je veľmi spokojná, ale vzala ju, pretože sa zúfalo snažila nájsť si prácu.

V rozhovore pre cnbc povedala, že jedného rána cestou do práce, „jednoducho som sa tam nemohla vrátiť … V ten deň som dala výpoveď … pretože som tú prácu tak nenávidela,“

Avšak, keď skončila s prácou, Alex si uvedomila, že potrebuje zdroj príjmu, a naozaj nechcela prejsť znovu procesom uchádzania sa o prácu, a aby znovu prijala prácu, ktorú bude nenávidieť. Preto sa rozhodla pracovať na vlastnú päsť.

Alex Fasulo zašla na freelancing webstránky, ako sú upwork a fiverr, a zverejnila niekoľko ponúk. Začala zarábať nejaké peniaze ako spisovateľka na voľnej nohe, 15 až 20 dolárov za deň. Uvedomila si, aký je potenciál vo freelancingu. Povedala: „už v prvých týždňoch na Fiverri som začala zisťovať, že som schopná zarobiť si peniaze bez toho, aby mi niekto povedal, čo mám robiť, a myšlienka hľadať si bežnú prácu sa rozplynula“. Venovala viac času svojej práci na voľnej nohe, často pracovala viac ako 12 hodín denne.

Dnes ako Fiverr Pro, Alex zarába ako spisovateľka na voľnej nohe na Fiverr 378 000 dolárov ročne a žije podľa svojich vlastných pravidiel.

Ponaučenie

Teraz majú firmy tendenciu najímať nezávislých pracovníkov na konkrétne úlohy, a nie mať stovky zamestnancov naokolo. Čo potrebujete, je venovať iba 3 mesiace svojho života dôslednému učeniu sa jednej alebo dvoch špecifických vysoko výnosných schopností. Tieto 3 mesiace a zručnosti, ktoré ste sa naučili, môžu navždy zmeniť váš život.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.