Sila afirmácií a sebapozitívneho rozprávania

Sila afirmácií a sebapozitívneho rozprávania

Nezabudni zdieľať tento príspevok so svojimi priateľmi a rodinou!

Afirmácia je pozitívne vyhlásenie, ktoré si opakuješ s cieľom preniknúť do tvojej vedomej a nevedomej mysle, aby si sa motivoval, aby si v živote dosiahol svoj plný potenciál.

Medzi najčastejšie afirmácie patria tieto vety: „Som šťastný“; “Som krásna”; “Môžem to urobiť”; “Som najlepšia”

Mnoho úspešných ľudí sa priznalo, že každé ráno robia afirmácie. Afirmácie menia tvoje vzorce negatívneho myslenia a nahradia ich vzormi pozitívneho myslenia. A to prináša pozitívne zmeny v tvojom živote.

Ako sa robia efektívne afirmácie?

1. Afirmácie sa vyslovujú v prvej osobe.

Formuluj svoje afirmácie v prvej osobe. Tieto typy vyhlásení menia afirmácie na spôsob myslenia. Opakuj si toto: „Som šťastný“ alebo „Milujem cvičenie“ a stane sa to tvojou myšlienkou, tvojou realitou.

2. Afirmácie sú vyslovené pomocou kladných viet

Svoje afirmácie vždy vyslovuj pomocou kladných viet. Namiesto toho, aby si povedal: „Nie som škaredý“, by si mal povedať: „Som krásny“. Pozitívnosť vety nezahŕňa len gramatickú štruktúru, ale aj slová „krásne“ namiesto „škaredé“.

3. Afirmácie sa hovoria s citom

Naplň svoje afirmácie pocitmi. Keď robíš afirmácie, musíš do toho dať srdce. Musíš veriť tomu, čo vychádza z tvojich úst. Nemali by to byť nejaké náhodné vety, ktoré len vyslovíš. Musíš si byť vedomý toho, čo hovoríš, a skutočne tomu veriť.

4. Afirmácie sa hovoria použitím prítomného času

Cieľom afirmácií je urobiť z nich realitu. Takže namiesto toho „Budem šťastný“, čo znamená, že to nie je dnes, ale v budúcnosti, povedz „Som šťastný“. Pretože táto veta „Som šťastný“ odráža súčasnú realitu.

Výhody afirmácií sú nekonečné, pomohli množstvu ľudí na celom svete dosiahnuť veľké veci.

Aby afirmácie skutočne fungovali, musíš si ich denne opakovať a skutočne veriť slovám, ktoré hovoríš. Afirmácie sú mocný a život meniaci nástroj, používaj ich múdro.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.