6 strachov, ktoré ťa brzdia v živote

6 strachov, ktoré ťa brzdia v živote

Nezabudni zdieľať tento príspevok so svojimi priateľmi a rodinou!

1. Strach z odmietnutia

Vyhýbaš sa nadväzovaniu nových vzťahov alebo spoznávaniu nových ľudí, pretože vieš, že existuje pravdepodobnosť, že ťa neprijmú; A to ťa odrádza od toho, aby si to čo i len skúsil.

2. Strach zo zlyhania

Nikto nemá rád zlyhanie. Najhoršie na tom je, že niektorí sa toho dokonca boja. Čo však nevieš, je, že nemôžeme hovoriť o úspechu, ak predtým nedošlo k neúspechu. A tí, ktorí nikdy nezlyhali, sú tí, ktorí nikdy v živote nič neskúsili.

3. Strach z rizika

Život je o riziku. Teraz, môžeš žiť svoj život ako priemerný človek, bez rizika, žiť bezpečne a zomrieť a byť zabudnutý. Nie je na tom nič zlé, je to tvoja životná voľba. Ale ak chceš byť súčasťou legiend, tých, ktoré si história pamätá, riskovanie v tvojom živote je nevyhnutné;

4. Strach zo zmeny

Žiadna zmena, žiaden pokrok. Dôvod, prečo si uviazol v rovnakej situácii ako včera a predvčerom, je ten, že si neurobili žiadnu zmenu. Ak chceš, aby bol tvoj život lepší, než aký je práve teraz, budeš musieť privítať zmenu.

5. Strach z kritiky

Máš veľa dobrých nápadov, ktoré chceš vyskúšať. Ale vieš, že tam vonku čakajú ľudia, aby si niečo urobil alebo povedal, aby ťa mohli kritizovať. To je dôvod, prečo si ešte nevyskúšal žiadny zo svojich nápadov. A to je dôvod, prečo tvoj život je a zostane nudný a budeš ho naďalej nenávidieť. Ak chceš žiť slobodne, budeš musieť čeliť kritike.

6. Strach z osamelosti

Vieš, že vzťah, v ktorom sa práve nachádzaš, nie je pre teba dobrý; je to príliš negatívne a stojí ťa to pokoj v duši. Si však ochotný v tom zotrvať, nie preto, že tú situáciu miluješ, ale preto, že byť sám ťa desí. Takže si ochotný obetovať sa, len aby si mal pár ľudí vo svojom živote. Je najvyšší čas, aby si sa začal učiť žiť osamote.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.