Milan Mitro, inšpiratívny sériový podnikateľ za firmou AmitroZ

Po niekoľkých neúspešných pokusoch sa sériový podnikateľ Milan Mitro rozhodol skúsiť to ešte raz a založil biznis okrasných kovaných brán. Väčšina verila, že jeho nový nápad zlyhá rovnako ako predchádzajúce. Ale napriek všetkým vyhliadkam Milanov biznis AmitroZ sa usiluje stať jedným z najlepších v oblasti okrasného zvárania na Slovensku.
Po prekonaní pár neúspechov, podnikateľ Milan Mitro dosiahol prielom

Neúspechy, výsmech, nedôvera, to sú veci, s ktorými sa stretávajú úspešní podnikatelia a Milan Mitro nie je výnimkou.

Sériový podnikateľ z Michaloviec Milan Mitro v skutočnosti vždy chcel založiť niečo svoje. Vyskúšal rôzne podnikateľské nápady vrátane otvorenia baru. Všetko však skončilo neúspechom.

“Boli časy, že som ostal sám a minimálne 3-krát či 4-krát som začínal odznova…” povedal Milan. Avšak v momentoch, keď vzdanie sa by bolo najjednoduchším riešením, Milan dokázal nájsť motiváciu začať odznova s novým nápadom.

Svoj prielom napokon našiel, keď so svojou sestrou Janou založil firmu na výrobu okrasných kovaných brán. Zručnosť sa naučil od svojho brata. Začiatok bol ťažký, ale s plnou podporou svojej rodiny sa Milanovi podarilo rozbehnúť podnikanie. Povedal: „Týmto si uvedomujem, že ak sa v živote nebudete obklopovať správnymi ľuďmi, bude ťažké uspieť“

V súčasnosti sa Milanov biznis AmitroZ s.r.o. stáva jeden z najžiadanejších podnikov na výrobu okrasných kovaných brán v krajine. Ako sériový podnikateľ však už Milan skúša aj ďalšie podnikateľské nápady, ako je výroba a predaj koláčov so svojou manželkou, alebo usporiadanie online FIFA turnajov spolu s bratmi.

Ponaučenie

Dajte si šancu vyskúšať veci a zlyhanie vnímajte ako súčasť procesu k úspechu, a nie ako výhovorku, aby ste sa vzdali svojich snov. Začnite veriť vo svoju schopnosť niečo vytvárať. Či už je váš nápad geniálny alebo hlúpy, ak nevyskúšate, nikdy to nebudete vedieť.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.