Poďme hovoriť o pasívnom príjme

pasívny príjem

Viem, čo si myslíte: zarábať peniaze bez toho, aby ste nerobili ani prd.

To by som chcel aj ja. Ale je to možné?

Aspoň to je to, čo si väčšina ľudí myslí, že pasívny príjem znamená. Ale počkajte, prečo sa potom veľa ľudí stále snaží zarobiť peniaze?

Nuž preto, lebo naša definícia pasívneho príjmu je nesprávna.

Čo je teda pasívny príjem?

Guruovia na internete vám povedia:

– Otvorte kanál youtube

– Napíšte knihu

– Pripojte sa k pridruženým programom

– Investujte do nehnuteľností

Atď

To je pravda. Keď to takto niekto povie, neznie to trochu priľahko?

Neotvoríte si len tak youtube kanál a nezačnete hneď zarábať peniaze. Vybudovanie publika, ktoré vám umožní zarábať peniaze, vám môže trvať najmenej dva roky denných príspevkov.

Napísať knihu môže znieť jednoducho, ale je to tvrdá práca, ktorej dokončenie môže trvať mesiace alebo dokonca rok. A vedieť to propagovať a predávať, to je tiež ďalšia práca.

Nemôžete zarábať peniaze v pridružených programoch, ak nemáte veľké publikum na sociálnych médiách alebo webových stránkach. Najprv si teda musíte vybudovať publikum na instagrame. A verte mi, je to skutočná makačka, ktorá môže trvať roky.

Ak sa chcete stať investorom do nehnuteľností, musíte najskôr investovať čas a peniaze do učenia sa, ako nehnuteľnosti fungujú. A potom pôjdete pracovať, aby ste ušetrili peniaze na aspoň 10% hodnoty vášho prvého bytu.

Čo je na tom všetkom doteraz pasívne? Nič.

Časom však môžete začať vynakladať len málo úsilia a stále zarábať peniaze. Ale úsilie bude stále potrebné.

Nesnažte sa preto veriť, že pasívny príjem je vysedávanie niekde na pláži a popíjanie vína, zatiaľ čo peniaze vám každú minútu prilietajú na bankový účet.

Kým dosiahnete túto úroveň, musíte prejsť veľkým množstvom tvrdej práce a mnohými rokmi odhodlania.

Nezáleží teda na tom, či ide o pasívny alebo aktívny príjem, skôr ako zarobíte peniaze, budete musieť tvrdo pracovať.

Novinky:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.