Ako si vytvoriť webovú stránku e-shopu pre dropshipping?

Ako si vytvoriť webovú stránku e-shopu pre dropshipping_

Zdieľať:

Existuje niekoľko platforiem elektronického obchodu, ktoré môžete použiť na zahájenie podnikania v oblasti dropshippingu. Avšak najsofistikovanejšie platformy pre dropshipping a online obchody sú woocommerce a shopify.

1- Woocommerce

Woocommerce je veľmi obľúbená platforma pre dropshipping vďaka jej ľahkému používaniu.

Cena a čas inštalácie:

Woocommerce je bezplatný plugin vo WordPress. To znamená, že ak si chcete nainštalovať woocommerce, musíte si najskôr vytvoriť webovú stránku wordpress. Založenie webstránky wordpress sa dá urobiť za menej ako pol dňa alebo niekoľko dní. Všetko závisí od toho, aký jednoduchý alebo zložitý bude váš web, a tiež od vašich schopností pri zakladaní webov na wordpress. Teraz, wordpress vyžaduje nejaké poplatky v rozmedzí od 4 EUR do 45 EUR mesačne v závislosti od zvoleného plánu. Potom je plugin woocommerce k dispozícii zadarmo a dá sa nainštalovať za menej ako 10 minút.

Funkcie elektronického obchodu:

Váš woocommerce plugin obsahuje všetky nevyhnutné prvky, ktoré budete potrebovať na jednoduché spustenie svojho online obchodu: katalóg produktov a správu zásob, predinštalované platobné brány, automatický výpočet daní, výpočet dopravy, viac spôsobov dopravy, kódy zliav a kupónov, výkaz o predaji a iné.

Podpora:

V prípade, že narazíte na nejaký problém, vyhľadajte riešenia v dokumentácii woocommerce alebo kontaktujte podporu woocommerce.

2- Shopify

Shopify je špeciálne vytvorený pre dropshipping a online obchody. Doteraz používa Shopify na prevádzkovanie svojich online obchodov 10 000 000 firiem.

Cena a čas inštalácie:

Shopify je platená platforma. Ich ceny sa pohybujú od 29 do 299 dolárov za mesiac. Tiež, Shopify má iba asi 8 bezplatných tém, čo znamená, že ak žiadna z týchto tém nevyhovuje vášmu účelu, môžete sa ocitnúť v pozícii, že si tému pre svoj web kúpite. V prípade, že by ste z akýchkoľvek dôvodov chceli použiť inú platobnú bránu namiesto integrovanej brány na shopify, shopify vám za každý uskutočnený predaj bude účtovať určitú sumu peňazí. Založenie online shopify obchodu je možné za hodinu. Postup je veľmi ľahký a jednoduchý. Stačí postupovať podľa pokynov a všetko beží rýchlo. Môžete využiť shopify na 14 dní bezplatne na skúšku, aby ste zistili, či sa vám páči, a v prípade, že nie, stále to môžete zrušiť.

Funkcie elektronického obchodu:

Shopify poskytuje všetky potrebné prvky, ktoré budete potrebovať na vytvorenie a spustenie vášho online obchodu: nastavenie témy, produkty, objednávky a správa zákazníkov, platby kreditnou kartou, viac možností pre dane, jazyky a meny, optimalizácia vyhľadávacích nástrojov a mnoho ďalších funkcií. Za zmienku však stojí, že existujú niektoré funkcie, ku ktorým máte alebo nemusíte mať prístup v závislosti od predplatného plánu. Ale aj pri lacnejšom pláne budete mať do veľkej miery funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli svoj obchod začať prevádzkovať.

Podpora:

V prípade, že sa vo vašom obchode shopify vyskytnú problémy, môžete použiť jeden z viacerých kanálov podpory, ktoré shopify obsahuje, ako je e-mailová podpora, fórum, živý chat alebo dokonca telefonát.

A čo je úžasné na woocommerce alebo shopify, že na nastavenie svojej webovej stránky a prevádzkovanie dropshippingového obchodu nepotrebujete žiadne programovacie znalosti. Stále si však môžete najať, ak to váš rozpočet umožňuje, webového dizajnéra, ktorý založí váš web a všetko za vás. Toto je samozrejme rozumnejšia cesta, pretože to bude oveľa rýchlejšie a pravdepodobne efektívnejšie, pretože to urobí profesionál. Ale keďže veľa ľudí začína s malým rozpočtom, nastavenie webu a internetového obchodu svojpomocne môže byť obrovskou výhodou.

Viac o dropshippingu:
Čo je dropshipping?
ako začať podnikať s dropshippingom?
Je dropshipping ziskový?
Ako si vybrať odvetvie pre dropshipping?
Ako si vybrať produkty pre dropshipping?
Ako nájsť spoľahlivého dodávateľa produktov pre dropshipping?
Ako získať zákazníkov pre svoje dropshippingové produkty alebo e-shopy?

Prihláste sa na odber nášho bulletinu o dropshippingu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Chcete asistenciu a poradenstvo, ako začať a úspešne prevádzkovať svoje podnikanie v elektronickom obchode?

Spojte sa s naším tímom online obchodného poradenstva.

J&ty Bezplatná platforma vzdelávania pre podnikateľov na Slovensku a v celej strednej a východnej Európe. Pripojte sa k našej komunite a rozvíjajte praktické zručnosti

Vaše online obchodné riešenie na jedno kliknutie...

Poďme na to! Pripravte sa na podnikanie online! Vyplňte formulár

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.