Ako získať zákazníkov pre svoje dropshippingové produkty alebo e-shopy?

Ako získať zákazníkov pre svoje dropshippingové produkty alebo e-shopy_

Zdieľať:

Keď ste si už vybrali odvetvie pre dropshipping, určili si produkty, ktoré chcete predávať, zaistili ste si dodávateľa a vytvorili webovú stránku elektronického obchodu, teraz ste pripravení ukázať sa svetu a začať predávať svoje produkty. Existuje niekoľko spôsobov, ako prilákať potenciálnych zákazníkov, ale najefektívnejšou možnosťou sú google reklamy a facebook reklamy.

Obe platformy majú reklamné systémy, ktoré vám umožnia predviesť svoje výrobky pred miliónmi potenciálnych zákazníkov. Vďaka google a facebook reklamám môžete zacieliť na konkrétnu skupinu ľudí podľa pohlavia, veku, povolania, záujmu, polohy, a ukázať im váš produkt. Takto môžete ušetriť nejaké peniaze a sústrediť reklamu iba na ľudí, u ktorých je väčšia pravdepodobnosť, že kúpia to, čo predávate. To vám umožní generovať tržby a výnosy hneď od začiatku, čo môže prispieť k rýchlemu rastu a zvýšeniu konkurencieschopnosti.

Tiež budete chcieť premyslieť dlhodobú metódu získavania zákazníkov a zvyšovania predaja s vedomím, že reklamné kampane žerú veľa peňazí. Za týmto účelom môžete začať pracovať na e-mailovom marketingu zhromažďovaním e-mailov od vašich zákazníkov. K dispozícii sú bezplatné pluginy na automatizované odosielanie e-mailov, ktoré vám môžu pomôcť posielať e-maily všetkým vašim zákazníkom a iným ľuďom, ktorých e-maily ste zhromaždili. Takto môžete stále inzerovať svoj produkt a uskutočňovať tržby bez toho, aby ste míňali peniaze.

Môžete tiež vytvoriť komunitu okolo svojho produktu založením účtov sociálnych médií a ich postupným rozširovaním, ako sú napríklad instagram, tiktok, facebook a ďalšie, a premeniť svojich sledovateľov na návštevníkov a zákazníkov vášho online obchodu.

Viac o dropshippingu:
Čo je dropshipping?
ako začať podnikať s dropshippingom?
Je dropshipping ziskový?
Ako si vybrať odvetvie pre dropshipping?
Ako si vybrať produkty pre dropshipping?
Ako nájsť spoľahlivého dodávateľa produktov pre dropshipping?
Ako si vytvoriť webovú stránku dropshippingového elektronického obchodu?

Prihláste sa na odber nášho bulletinu o dropshippingu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Chcete asistenciu a poradenstvo, ako začať a úspešne prevádzkovať svoje podnikanie v elektronickom obchode?

Spojte sa s naším tímom online obchodného poradenstva.

J&ty Bezplatná platforma vzdelávania pre podnikateľov na Slovensku a v celej strednej a východnej Európe. Pripojte sa k našej komunite a rozvíjajte praktické zručnosti

Vaše online obchodné riešenie na jedno kliknutie...

Poďme na to! Pripravte sa na podnikanie online! Vyplňte formulár

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.