Ako nájsť spoľahlivého dodávateľa produktov pre dropshipping?

Ako nájsť spoľahlivého dodávateľa produktov pre dropshipping_ (2)

Zdieľať:

Keď ste si už vybrali odvetvie pre dropshipping a určili ste si produkt, ktorý chcete predávať, potrebujete teraz získať dodávateľa produktu. Dodávateľom je ten, kto vyrába daný produkt, ktorý chcete predávať.

Pre úspešné podnikanie v dropshippingu je veľmi dôležité mať spoľahlivého dodávateľa. Väčšina dodávateľov dropshippingu sa nachádza v zámorí v Ázii, Číne, Singapure, Thajsku atď. Len veľmi málo z nich sa nachádza v Európe. Kontakt s týmito dodávateľmi však nie je komplikovaný. Nájdete ich na niekoľkých platformách, napríklad na:

Alibaba.
AliExpress.
Oberloo.
Suppliersdata.
SaleHoo.
Doba.
Wholesale2B.
Worldwide Brands.
Wholesale Central.
Sunrise Wholesale.
MegaGoods.
InventorySource.
National Dropshippers.
Dropshipper.
OfficeCrave.
Atď…

Ak však len začínate, je lepšie ísť cez stránku Aliexpress alebo Alibaba, pretože sú zadarmo a sú jedným z najväčších online platforiem na získanie potenciálnych výrobcov a dodávateľov a komunikáciu s nimi. Za určitý poplatok môžete tiež využiť aj iné dropshippingové stránky na kontaktovanie overených dodávateľov. Pre komunikáciu s dodávateľmi sa dôrazne odporúča aspoň malá znalosť anglického jazyka.

Akonáhle identifikujete potenciálnych dodávateľov pre váš produkt a nadviažete s nimi kontakt, spýtajte sa ich čo najviac otázok:
Aké sú ich výrobné možnosti?
Akým ďalším klientom dodávajú?
Účtujú si za dropshipping manipulačný poplatok? Ak áno, koľko?
Ako zasielajú svoje výrobky?
Akým spôsobom fakturujú?
Aký je postup pri vrátení produktu?

Chcete vedieť čo najviac o všetkých parametroch, aby ste minimalizovali neočakávané situácie, keď začnete prevádzkovať svoju dropshippingovú firmu. A tiež si byť istý, že budú môcť udržať krok s vami v prípade, že vaše podnikanie začne rýchlo rásť. Nechcete mať vysoký dopyt od zákazníkov, ktorý nebudete môcť naplniť.

Porozprávajte sa tiež s ďalšími podnikateľmi, ktorí majú skúsenosti s podnikaním v dropshippingu, a spýtajte sa ich na dodávateľov. Môžu byť veľmi nápomocní pri navrhovaní spoľahlivých dodávateľov. Ak hľadáte asistenciu a poradenstvo ako začať a úspešne prevádzkovať svoje podnikanie v elektronickom obchode, spojte sa s naším tímom online obchodného poradenstva.

Viac o dropshippingu:
Čo je dropshipping?
ako začať podnikať s dropshippingom?
Je dropshipping ziskový?
Ako si vybrať odvetvie pre dropshipping?
Ako si vybrať produkty pre dropshipping?
Ako si vytvoriť webovú stránku dropshippingového elektronického obchodu?
Ako získať zákazníkov pre svoje dropshippingové produkty alebo e-shopy?
?

Prihláste sa na odber nášho bulletinu o dropshippingu

Získajte prémiové novinky a učte sa od najlepších

Chcete asistenciu a poradenstvo, ako začať a úspešne prevádzkovať svoje podnikanie v elektronickom obchode?

Spojte sa s naším tímom online obchodného poradenstva.

J&ty Bezplatná platforma vzdelávania pre podnikateľov na Slovensku a v celej strednej a východnej Európe. Pripojte sa k našej komunite a rozvíjajte praktické zručnosti

Vaše online obchodné riešenie na jedno kliknutie...

Poďme na to! Pripravte sa na podnikanie online! Vyplňte formulár

Táto stránka používa cookies a ďalšie technológie na poskytovanie služieb. Surfovaním na webe súhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvnými podmienkami.| -----------------------------------This site uses cookies and other technologies to help deliver services. By surfing in the website you agree to our Privacy Policy and Terms of Use.